
Hot to Burn
pragmatic
RTP: 96.7%
Hot to Burn
Pragmatic Play · Slots · RTP 96.7% · Medium
Hot to Burn er en gratis slots-demo fra Pragmatic Play med en RTP på 96.7% og medium volatilitet. Den kjører i nettleseren uten registrering, innskudd eller nedlasting.
Oppdag Hot to Burn, Pragmatic Play-spilleautomaten som kombinerer slående estetikk med solid spillmekanikk. En avkastningsrate på 96.7% og middels volatilitet sørger for givende økter. Spinn hjulene og lås opp bonusfunksjoner. Casino-360 tilbyr hele Hot to Burn-demoen gratis — ingen skjemaer, ingen installasjoner.
Sammenlignet med katalogen
- •Plass 77 av 566 spill etter RTP (topp 14%)
- •0.63 prosentpoeng over katalogsnittet på 96.07%
- •Pragmatic Play i databasen vår: 157 spill, gjennomsnittlig RTP 96.53% — denne tittelen ligger over studioets snitt
- •medium volatilitet — 219 av 566 spill (39%)
Tallene er beregnet fra vår egen database med 566 demospill. RTP er studioets oppgitte verdi, ikke en måling.
Spesifikasjoner
| RTP | 96.7% |
|---|---|
| Volatilitet | Middels |
| Leverandør | Pragmatic Play |
| Kategori | Slots |
Vanlige spørsmål
Er Hot to Burn gratis?▾
Ja. Hot to Burn er tilgjengelig i demomodus på Casino-360. Ingen registrering, ingen innskudd, ingen nedlasting.
Hva er RTP-en til Hot to Burn?▾
Hot to Burn har en RTP på 96.7%, noe som betyr at spillet i gjennomsnitt returnerer 96.7 kr per 100 kr innsats.
Kan jeg spille Hot to Burn på mobilen?▾
Ja. Hot to Burn fra Pragmatic Play er HTML5-basert og kjører smidig på alle mobile enheter.
Kan jeg vinne ekte penger i Hot to Burn-demoen?▾
Nei. Demoversjonen bruker virtuelle kreditter. For ekte penger, besøk de anbefalte casinoene på denne siden.
Flere spill fra Pragmatic Play
Lignende Spill →
Gates of Olympus 1000
Pragmatic Play

Sugar Rush 1000
Pragmatic Play

Buffalo King Megaways
Pragmatic Play

Wild Booster
Pragmatic Play

The Wild Machine
Pragmatic Play

Eye of the Storm
Pragmatic Play
Populære Slots-spill
Lignende Spill →
Gates of Olympus 1000
Pragmatic Play

Super Monopoly Money
wms

Golden Ox
Endorphina

Sugar Rush 1000
Pragmatic Play

Buffalo King Megaways
Pragmatic Play

Indian Spirit
Novomatic
Beste casinoer for å spille Hot to Burn med ekte penger
N1 Casino
Velkomstbonus
€400 + 100 FS
Omsetningskrav: 40x
- ✓MGA-lisens
- ✓Utmerket leverandørutvalg
GGBet Casino
Velkomstbonus
€1000 + 175 FS
Omsetningskrav: 45x
- ✓Bonus opptil €1000
- ✓Utmerkede sportsbets
22Bet Casino
Velkomstbonus
€300 + 100 FS
Omsetningskrav: 50x
- ✓Enormt spillutvalg (2500+)
- ✓Raske uttak