
Cats and Cash
playngo
RTP: 96.47%
Cats and Cash
Play'n GO · Slots · RTP 96.47% · Medium
Cats and Cash er en gratis slots-demo fra Play'n GO med en RTP på 96.47% og medium volatilitet. Spilles i browseren uden registrering, indbetaling eller download.
Med en RTP på 96.47% og mellem volatilitet skiller Cats and Cash fra Playngo sig ud i et tætpakket spilleautomat-marked. Hjulopsætningen byder på mange gevinstvarianter, suppleret med kreative bonusrunder. Prøv hele Cats and Cash-demoen på Casino-360 gratis — ingen registrering, ingen download. Jævn ydeevne på mobil, tablet og desktop.
Sammenlignet med kataloget
- •Nr. 265 af 566 spil efter RTP (top 47%)
- •0.40 procentpoint over katalogets gennemsnit på 96.07%
- •Play'n GO i vores database: 98 spil, gennemsnitlig RTP 96.44% — denne titel ligger over studiets gennemsnit
- •medium volatilitet — 219 af 566 spil (39%)
Tallene er beregnet ud fra vores egen database med 566 demospil. RTP er studiets oplyste værdi, ikke en måling.
Specifikationer
| RTP | 96.47% |
|---|---|
| Volatilitet | Medium |
| Udbyder | Play'n GO |
| Kategori | Slots |
Ofte stillede spørgsmål
Er Cats and Cash gratis?▾
Ja. Cats and Cash er tilgængelig i demotilstand på Casino-360. Ingen registrering, ingen indbetaling, ingen download.
Hvad er RTP'en for Cats and Cash?▾
Cats and Cash har en RTP på 96.47%, hvilket betyder at spillet i gennemsnit returnerer 96.47 kr per 100 kr indsat.
Kan jeg spille Cats and Cash på mobilen?▾
Ja. Cats and Cash fra Play'n GO er HTML5-baseret og kører glat på alle mobile enheder.
Kan jeg vinde rigtige penge i Cats and Cash-demoen?▾
Nej. Demoversionen bruger virtuelle kreditter. For rigtige penge, besøg de anbefalede casinoer på denne side.
Flere spil fra Play'n GO
Lignende Spil →Populære Slots-spil
Lignende Spil →
Gates of Olympus 1000
Pragmatic Play

Super Monopoly Money
wms

Golden Ox
Endorphina

Sugar Rush 1000
Pragmatic Play

Buffalo King Megaways
Pragmatic Play

Indian Spirit
Novomatic
Bedste casinoer at spille Cats and Cash med rigtige penge
N1 Casino
Velkomstbonus
€400 + 100 FS
Gennemspilskrav: 40x
- ✓MGA-licens
- ✓Fremragende udbyderudvalg
GGBet Casino
Velkomstbonus
€1000 + 175 FS
Gennemspilskrav: 45x
- ✓Bonus op til €1000
- ✓Fremragende sportsspil
22Bet Casino
Velkomstbonus
€300 + 100 FS
Gennemspilskrav: 50x
- ✓Kæmpe spiludvalg (2500+)
- ✓Hurtige udbetalinger





