🎰Casino-360
Play Voodoo Dice free demo slot by endorphina

Voodoo Dice

endorphina

RTP: 96.33%

Voodoo Dice

Endorphina · Slots · RTP 96.33% · High

Voodoo Dice er en gratis slots-demo fra Endorphina med en RTP på 96.33% og high volatilitet. Spilles i browseren uden registrering, indbetaling eller download.

Opdag Voodoo Dice, Endorphina-spilleautomaten, der forener slående æstetik med solid spilmekanik. Konkurrencedygtige udbetalingsgrader og mellem volatilitet sikrer givende sessioner. Spin hjulene og lås bonusfunktioner op. Casino-360 tilbyder hele Voodoo Dice-demoen gratis — ingen formularer, ingen installationer.

Sammenlignet med kataloget

  • •Nr. 303 af 566 spil efter RTP (top 54%)
  • •0.26 procentpoint over katalogets gennemsnit på 96.07%
  • •Endorphina i vores database: 44 spil, gennemsnitlig RTP 96.26% — denne titel ligger over studiets gennemsnit
  • •high volatilitet — 172 af 566 spil (30%)

Tallene er beregnet ud fra vores egen database med 566 demospil. RTP er studiets oplyste værdi, ikke en måling.

Specifikationer

Voodoo Dice — Specifikationer
RTP96.33%
VolatilitetHøj
UdbyderEndorphina
KategoriSlots

Ofte stillede spørgsmål

Er Voodoo Dice gratis?▾

Ja. Voodoo Dice er tilgængelig i demotilstand på Casino-360. Ingen registrering, ingen indbetaling, ingen download.

Hvad er RTP'en for Voodoo Dice?▾

Voodoo Dice har en RTP på 96.33%, hvilket betyder at spillet i gennemsnit returnerer 96.33 kr per 100 kr indsat.

Kan jeg spille Voodoo Dice på mobilen?▾

Ja. Voodoo Dice fra Endorphina er HTML5-baseret og kører glat på alle mobile enheder.

Kan jeg vinde rigtige penge i Voodoo Dice-demoen?▾

Nej. Demoversionen bruger virtuelle kreditter. For rigtige penge, besøg de anbefalede casinoer på denne side.

Flere spil fra Endorphina

Lignende Spil →

Populære Slots-spil

Lignende Spil →

Bedste casinoer at spille Voodoo Dice med rigtige penge

Top
N1

N1 Casino

★★★★★
8.5/10
✅Sikkerhedsindeks: Høj(7.8/10)

Velkomstbonus

€400 + 100 FS

Gennemspilskrav: 40x

  • ✓MGA-licens
  • ✓Fremragende udbyderudvalg
💳 Min. indbetaling: $20MGACuracao
Top
GG

GGBet Casino

★★★★★
8.2/10
✅Sikkerhedsindeks: Høj(7.5/10)

Velkomstbonus

€1000 + 175 FS

Gennemspilskrav: 45x

  • ✓Bonus op til €1000
  • ✓Fremragende sportsspil
💳 Min. indbetaling: $10CuracaoUKGC
Top
22

22Bet Casino

★★★★★
7.8/10
⚠️Sikkerhedsindeks: Medium(6.2/10)

Velkomstbonus

€300 + 100 FS

Gennemspilskrav: 50x

  • ✓Kæmpe spiludvalg (2500+)
  • ✓Hurtige udbetalinger
💳 Min. indbetaling: $1Curacao